2 отзыва
Контакты
Компания «Royal Agro»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Партнер
УкраинаХарьковская областьХарьковпроспект Гагарина, 7 офис 161001

КВС / KWS

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Майже 160 років ми займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та маємо представництва в більш ніж 70 країнах. За останні роки наша компанія досягла обороту в 1,3 млрд євро та відкрила нові для себе ринки – Китай та Бразилію. Метою нашої роботи, незалежно від континенту та кліматичної зони вирощування культури, є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи оптимальні рішення. Гасло KWS – сіємо майбутнє з 1856 року. Наше високопродуктивне насіння та досконале знання сільського господарства роблять нас гідним партнером для поколінь фермерів. Це наш внесок у вирішення зростаючої глобальної потреби у продовольстві. Ми оптимізуємо генетичний потенціал за допомогою високоякісних досліджень та селекційних програм, постачаємо насіння високої якості та виступаємо надійним парнтером у вирощуванні сільськогосподарської продукції. Ваш досвід. Насіння KWS. Надійний результат на вашому полі!
facebook twitter
KWS – одна з п’яти найбільших селекційних компаній в світі, яка 160 років займається селекцією насіння провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах, працює в більш ніж 70 країнах та має понад 60 дочірніх та афілійованих компаній. Метою нашої роботи є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи індивідуальне рішення. Не має значення, яким видом діяльності займаються наші клієнти – традиційним чи органічним сільським господарством – в KWS вони знайдуть оптимальні гібриди для своїх потреб. KWS в цифрах: Загальна кількість працівників – 5322
У сфері наукових досліджень працюють 1985 вчених
Товарообіг у 2014/2015 фіскальному році склав 1260,4 млн. євро.
Інвестиції в науку та розвиток в 2014/2015 фіскальному році склали 173,8 млн. євро (13,8% від товарообігу)