2 отзыва
Контакты
Компания «Royal Agro»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Партнер
УкраинаХарьковская областьХарьковпроспект Гагарина, 7 офис 161001

Монсанто / Monsanto

Насіння кукурудзи Monsanto DEKALB Визнані ринком України та багатьох інших країн гібриди кукурудзи під брендом ДЕКАЛБ не підводять агровиробників у несприятливий рік і дають вражаючі результати в сприятливих умовах вирощування. Високі стабільні врожаї зумовлюють прибутковість господарювання – саме тому аграрії обирають насіння від компанії «Монсанто». Завдяки високоякісному насіннєвому матеріалу ДЕКАЛБ врожайність кукурудзи понад 11 тонн з гектара стала звичною справою для фермерів, які вирощують цю культуру в південній та центральній частинах кукурудзяного поясу України.
facebook twitter
«Монсанто» пропонує фермерам широкий асортимент насіння кукурудзи, сої, бавовнику, пшениці, ріпаку, сорго та цукрової тростини. Ми використовуємо генетику нашого елітного насіння і передові ознаки та технології для створення продукції, яка відповідає побажанням і потребам фермерів. Ця продукція пропонується під різними брендами – кожен з яких забезпечує фермерів у всьому світі рішеннями, які найкращим чином підходять для їхніх господарств.