2 отзыва
Контакты
Компания «Royal Agro»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Партнер
УкраинаХарьковская областьХарьковпроспект Гагарина, 7 офис 161001

Dow Seeds / Dow AgroSciences

Одна з провідних сільськогосподарських компаній, Dow AgroSciences, започаткувала новий бренд під назвою Dow Seeds, який об’єднав компанії MTI, SWS, Duo Maize, придбані Dow AgroSciences, створивши підрозділ, що працює з насінням. Наша бізнес-діяльність головним чином зосереджена на трьох культурах, таких як кукурудза, соняшник та ріпак. Наші колеги працюють в багатьох європейських країнах, вони є представниками різних національностей та розмовляють різними мовами, але наш девіз є незмінним всіма мовами. Ми впевнені, що єдиним шляхом до успіху є надання переваг фермерам, які зможуть перетворити ці переваги на користь для себе. Ми пропонуємо своїм клієнтам найкраще і надаємо їм інноваційні рішення. Місія Dow є частиною щоденної праці кожного працівника, незалежно від його посади.
facebook twitter
соняшник Філософія селекції - Соняшники Dow Seeds створює та поставляє на ринок як високоолеїнові так і традиційні гібриди соняшнику, адаптовані до технології Clearfield для забезпечення максимальної рентабельності культури. Наші гібриди, створені на базі передової селекції, вирізняються стабільною врожайністю та якістю і є лідерами на світовому ринку високоолеїнової рослинної олії. КУКУРУДЗА Філософія селекції - кукурудза Dow Seeds пропонує широкий спектр гібридів європейської та американської селекції зернового та силосного типу. Завдяки адаптації до різних груртово-кліматичних та агротехнічних умов вирощування, гібриди Dow Seeds вирізняються високою та стабільною врожайністю та швидкою вологовіддачею під час достигання.